Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
 Jesse Lynch
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: démonok
Jesse Lynch
demon
ranggal rendelkezem

Jesse Lynch

➣ hozzászólásaim száma :
3

➣ csatlakoztam :
2021. Jan. 26.

➣ arcom :
Riker Lynch

Jesse Lynch Empty
TémanyitásJesse Lynch Empty
Kedd Jan. 26, 2021 4:48 pm

Jesse Lynch
Hard, rock, hallelujah...

Jess
40
Démon
Zenész
pokoli
Pokol/Greendale
WjRqtIA.jpg
Melyik oldalon állsz? A pokol oldalán
Miért vagy a Greendaleben? Kiköpött a pokol, és bosszúért égek
Milyen a kapcsolatod a családoddal? Mindenki rég meghalt
Melyik a kedvenc filmed és miért? Rockkastély, John Wick filmek
Melyik édességet szereted a legjobban? Fehércsoki, almáspite
Melyik volt életed legjobb napja? Amikor felcsillant a gazdagság és siker felé vezető út
És melyik a legrosszabb? Kinkle, árulása
Mi volt a legcikisebb dolog ami valaha történt veled? Összemostam egy fehér alsót egy piros inggel és rózsaszín alsóm lett.
Mik a legrosszabb tulajdonságaid? Romlott vagyok, kegyetlen, akaratos, erőszakos, és olykor - na jó, mindig - bunkó és mindent akaró, haragtartó.
És mik a legjobbak?Kitartó vagyok, és precíz ha olyasmiről van szó ami fontos nekem. Tudok kedves lenni, és megértő. Szeretem az állatokat.
Az unikornisokban, vagy a zsiráfokban hiszel? Hosszúnyakúzsiráfg*ci.
Mit utálsz az emberekben? Az ostobaságot, és az elvakult nézeteiket. Hogy megmondják hogyan KELL élni, és mit KELL csinálni. Nem, semmit NEM KELL csinálni amit az ember nem akar. Erről szól az emberi szabadság, nem?
Mit változtatnál meg magadon? Jó vagyok én így. Bár lehetnék egy két centivel… hm… hosszabb.
Gofri, vagy palacsinta? Palacsinta
Víz vagy inkább valami üdítő? Whiskey, vodka és sör minden mennyiségben
Leader
Tűzteleport

Menj a pokolba!

Ez egy elég hétköznapi és gyakran haszált mondás nem? Olyan erőteljes és menő, amivel az emberek nap mint nap dobálóznak elvakult haragjukban és mérhetetlen csalódottságukban. Na de mi van ha valaki tényleg a pokolba kerül, és nincs semmi kilátása a menkeülésre, és tudja hogy örök kárhozat várja, olyasmi miatt, ami rajta kívül áll?  Na, hát ez történt velem. Hogy hogyan? Szíves örömest elmesélem, csak adj egy cigit! Na, gyerünk! Azért!

Szóval az történt hogy közel negyven éve láttam meg a napvilágot Greendale csodás kis városkájában, szüleim első gyermekeként. Később követett a húgom, aki minden alkalommal az agyamra ment, amikor elkezdett visítani. Nem voltam túl jó gyerek, mindig mehetnékem volt, és a csavargásaim igen hamar rendszeresek lettek. A tanulás nem kötött le különösebben de ami érdekelt az jól is ment, és nem buktam meg semmiből. Ki se nézné belőlem az ember, mi? Pedig van ám itt ész. Azért szépen átbalhéztam és buliztam magam a középiskolás éveimbe is. A verekedés mindig is jellemző volt rám, és kemény öklömmel törtem be pár orrot mert beszóltak. Ez a Baxter High-ban volt másképp.

 A zene érdekelt még nagyon, de nem ez a nyálas tingitangli fos, hanem az igazi kemény zenék, amik vadak, szókimondóak és erőszakosak. Bandát alapítottam, és az ének mellett a ritmusgitárt vittem még. Hamar körém csapódtak akik ilyen beállítottságúak voltak, és megalapult a Satanic Panic punkzenekar. Közösen raktuk össze a dalszövegeket, bár az összehangolás javarészt rám maradt de ezt kivételesen nem bántam. Órákig el tudtam szöszölni a gitárom felett hogy a megfelelő riffeket tegyem össze. Már csak egy állandó hely kellett ahol próbálhatunk mert a suli zeneterme elég gáz volt és mindig balhéztunk a lefoglalt időpontokért. Végül Kinkle ajánlotta fel a garázsát és cserébe bevettük a zenekarba, nem volt tehetségtelen, de nem vele számoltunk volna hosszú távon. Mégis kellett a garázs. Nem tudom hogyan alakult volna ha nemet mondunk de bejött az egyik próbára egy fsazon és sikert, hírnevet ajánlott nekünk de borsos áron adta, amit én kész voltam megfizetni. A társaim is hajlottak rá, de Kinkle nem akarta bemocskolni a kezét és kiugrott. Nem fájt különösebben a dolog, de az árulása.... Na az kibszottul!

Az történt ugyanis, hogy összebeszéltünk és bizony meghoztuk azt az áldozatot hogy megöljünk egy lányt, azt az idegesítő kis ribancot, aki a bálkirálynő lett. Cindy amúgy is rühellte, nekem meg teljesen mindegy volt. Megöltük hát, és az erdőben rejtettük el a hullát. Félelmetes de egyben felvillanyozó élmény is volt. Szomorú tény hogy másnap Peggy-Lou nem jött iskolába. Micsoda kár. Mi viszont a siker reményével a zsebünkben mentünk ismét próbálni suli után, és iszogatás közben fantáziáltunk a hírnévről, nőkről/pasikról és piáról meg drogokról, amikor füst szagot éreztünk. Nem tudtunk kimenni pedig az acélos 42-essel nekifeszültem az ajtónak hogy berúgjam, de nem sikerült és így... szerencsétlen, de bent égtünk.

Utolsó pillanataimban is tudtam, kinek köszönhető ez. Egy valaki tudhatta csak, ki a felelős a ribanc haláláért, és beköpött minket. nyomorult kis áruló patkány! Miatta kerültünk a pokolba mert Lucifer csalódott bennünk, pedig nem a mi hibánk volt. Persze, magyarázd meg a pokol urának hogy nem a te hibád valami, amit ő annak vél. hát nem volt kedves velünk, mit ne mondjak.

Közel húsz év telt el, húsz hosszú év a pokolban, amikor a pokol kapuja újra kitárult, és kiléphettünk onnan. Visszatérők lettünk és most van esélyünk újra... Bosszút állunk azon a kis patkányon! Reszkess Greendale, a Satanic Panic újra próbál!

Na, szóval nenyi lenne az én ki történetem, és most történjen valami izgalmas is, készen állsz egy útra a pokolba?

Vissza az elejére Go down
Nicholas Scratch
black warlock
ranggal rendelkezem

Nicholas Scratch

➣ chat kép :
Jesse Lynch Tumblr_inline_pjw3dh0NPQ1uutcaf_500

➣ :
Jesse Lynch 1990344b0d34222fe3b3d892f006e99480184a53

➣ hozzászólásaim száma :
10

➣ csatlakoztam :
2020. Nov. 20.

➣ lakhelyem :
greendale «

➣ arcom :
gavin leatherwood «

Jesse Lynch Empty
TémanyitásJesse Lynch Empty
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am

elfogadva
üdvözlünk köreinkben

Megleptél mit ne mondjuk Very Happy Amikor mondtad, hogy olyan et-t kapok, hogy a hajam eldobom, már nem kicsit voltam kíváncsi, erre tényleg egy olyan hoztál itt nekem össze, le a kalappal Very Happy Már maga a karakterválasztás is meglepett, de ehhez írtál egy nagyon jó történetet is *-* már alig várom, hogy lássam mit fogsz a játéktéren alkotni, úgyhogy nem is foglak vissza tovább Very Happy
Arról már nem kell beszélnem, hogy mennyire tetszik, ahogy írsz, nem igaz? Razz fuss foglalózni, aztán irány játszani Very Happy

Vissza az elejére Go down
 
Jesse Lynch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: démonok-
Ugrás: