Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
 Sorok közt megbúvó igazság
 :: Greendale :: belváros :: academy of unseen arts
Sabrina Spellman
black witch
ranggal rendelkezem

Sabrina Spellman

➣ hozzászólásaim száma :
6

➣ csatlakoztam :
2020. Nov. 08.

➣ arcom :
Kiernan Shipka

Sorok közt megbúvó igazság  Empty
TémanyitásSorok közt megbúvó igazság  Empty
Hétf. Nov. 23, 2020 9:29 pm



I'm...fine...

2d869da066131e170241e40d85eb7645.gif

Az élet nem áll meg.
Jobb híján, még az enyém sem és hiába lett az egyik felem a pokol királynője, a másik felem, azaz én itt vagyok, és az Akadémia könyvtárában üldögélek egy tucat könyv felett, amit Ambrose hordott elém, hogy olvassam el őket. Nem vitatkoztam vele, mert igaza van, hogy tanulnom kell, és fejlődni mert sosem látott lehetőségek állnak előttem és Zelda néni is kb ide szögezve ha tehetné. Annyira büszke az akadémiára, hogy ilyen kevés megmaradt taggal, mégis túlélték a harcot a pogányok ellen, és nem is hibáztatom. Zelda néni mindig is ilyen volt. Nekem viszont hol van a helyem vajon ebben az új életben? A könyvtár a legjobb hely, csendes és nem kell mosolyognom, és hazudnom hogy: "Jól van vagyok."
Nem vagyok.
Nehezen tettem túl magam azon, ami történt, és fülembe csengenek Lilith éles szavai hogy mindez, az én hibám, hogy egyáltalán megtörtént. Mert ellenkeztem a Sötétség Urával és nem engedelmeskedtem neki amikor kellett volna. Hogyan is tehettem volna hogy ne veszítsem el a szabadságom, és az akaratom?
Fáradtan teszem le a fejem az előttem halmozódó könyv borítójára és becsukom a szemem egy pillanatra, ahogy a kezdődő fejfájásom igyekszem elűzni, és közeledő lépteket hallok. Ki sem nyitom a szemem ahogy válaszolok.
- Jól vagyok Ambrose, nem kell öt percenként lecsekkolnod.... - szusszanom, de mivel nem hallom a válaszát felemelem a szemem, és hirtelen ugrok fel az asztalról, és is verek két kötetet.
- Caliban! Te mit keresel itt? - nem, nem, nem. Neki kőbe zárva kellene lennie, és nem itt az Akadémián. Valami baj történt a pokolban? Hogy kerül ide? Minden szín elhagyja az arcomat, ha ő tudja.... ha ő... akkor..? Ki még?





• •
Vissza az elejére Go down
Caliban
demon
ranggal rendelkezem

Caliban

➣ :
Sorok közt megbúvó igazság  Bd0d22a9bf3e69b21ebee874e70b516de48aa040

➣ hozzászólásaim száma :
4

➣ csatlakoztam :
2020. Nov. 04.

➣ lakhelyem :
A pokol és Greendale közt

➣ foglalkozásom :
Pokol Hercege . de annak Királya akarok lenni.

➣ arcom :
Sam Corlett

Sorok közt megbúvó igazság  Empty
TémanyitásSorok közt megbúvó igazság  Empty
Csüt. Szept. 30, 2021 10:30 pm


Sabrina & Caliban
A bosszúhoz, idő kell
A várakozásom meghozta a gyümölcsét, egyedül van. Ide a mágus iskolába is szabadon be tudom tenni a lábamat, igazából, kevés hely van, ahová nem.
A legjobb pillanatban jöttem, megtört, egyedül van, és ugyan miért is számíthatna pont rám?
Mustársárga színű pólót viselek, kényelmes farmerrel, és a hasamnál lustán be tűrtem egy kicsit a pólót a nadrágba. Nem tudom, hogy milyen divat stílus ez, nem is érdekel, de jól, sokkal jobban állnak így egyes ruhák.
Lustán a hajamba túrok, és egy szenvtelen mosoly kíséretében mérem végig Sabrinát. Meg kell hagyni, kemény játékos volt, és valahol becsülöm is, hogy ennyire… agyafurt, de nem szabad szem elől tévesztenem, hogy bosszút akarok rajta állni.
- Látogatóba érkeztem. – ülök le mellé a székre, persze, óvatos vagyok, mert ki tudja, hogy mikor tartogat ő is meglepetéseket. Nem kell félteni, hiszen Lucifer lánya, ebben azért ütött az öregre.
Ez a Sabrina lenne az, a Sabrina, akivel Pilátus mellett vártunk az ítéletre? Tudom,hogy a másik is az, de az, másképp viselkedik. Viszont, ő…
- Hazudnék, ha azt mondanám, hogy csak csevegni. – söpröm le az egyik könyv élét lustán.
- Bár, igazából, csevegni, igen, arról, hogy milyen errefelé az időjárás, nem túl hűvös…? – nem fogok ajtóstul rontani a házba, bár már önmagában is nagy meglepetés lehet neki az, hogy kiszabadultam.
Nem kérdezem meg, hogy mit művel, és miért van kiakadva. Általában mindig a saját hülyeségének a levétől szenved, érdekel ,hogy most mitől.
Egy hangyányit érdekel csak, egyedül van, egy csettintésembe telne végezni vele. Miért őt választottam? Mert mögötte nincs ott az apja , aki támogatná, nagyon is elégedett a Morningstaros Sabrinával, aki a nevét viseli és a nevében ül a trónon.
Nekem ,meg az egész bűzlik, úgy ahogy van.


~ Megjegyzés ~ Szószám ~zenecím ~ ~
Vissza az elejére Go down
Sabrina Spellman
black witch
ranggal rendelkezem

Sabrina Spellman

➣ hozzászólásaim száma :
6

➣ csatlakoztam :
2020. Nov. 08.

➣ arcom :
Kiernan Shipka

Sorok közt megbúvó igazság  Empty
TémanyitásSorok közt megbúvó igazság  Empty
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Lucy & Vel



Nyugalmat reméltem találni a könyvtárban. A könyvek monotonitását és csendját akartam hallani, és talán Ambrose-t ahogy néha útmutatást ad, hogy mit rontok el egyik másik varázslatnál. Nem tudok koncentrálni, sok minden zavar ami... ami körülvesz. Aminek a része vagyok, de amiről mégsem tehetek.
Tudom jól, hogy minden döntésnek következményei vannak és sajgó mellkasom adjam eg a választ hogy bizony éreztem már milyen elveszíteni valakit. Valamit. Mindent. Mindent a semmiért.
Most mégis... a legutolsó húzásom gyümölcse hogy itt lehetek, és nem a pokoli trónuson ülök az apám oldalán. Személyiséghasadás hogy kettő van belőlem, és a természet rendje ellenes, de mégis azt hiszem a legjobb döntést hoztam meg amit lehetett. Mondjuk....Calibant nem számoltam bele.
Kikerekedett szemekkel nézek rá ahogy pimaszul és mégis emberi jóképűséggel áll előttem farmerben és sárga pólóban. Nem....
- Nem... te nem.... Hogy... hogy lehetsz itt? - kérdezem ahogy próbálok eluralkodni a pánikon ami elönt. Nem lehet itt! Akkor tudják?! Ki tudja? Miért tudja? Hogy jött rá és hogy jutott ki a kőből?!
- Hogy jutottál ki a kőből? - kérdezem ahogy lassan vissza ülök a székemre hogy elbírjanak a lábaim. Nem jó az ha ő itt van!
- Látogatóba... nem tudhattad... vagyis...  - vakarom meg a tarkómat ahogy belegondolok mekkora paradoxon az egész amit csináltam, de... ültünk már egymás mellett így, amikor Pilatus tálját kellett ellopnunk. Ott... valami emberi csillant meg benne, de mégse felejthetem el hogy a Pokoli királyok pártfogolják őt. Nem kevés hatalommal rendelkezik és nem téveszthetem szem elől.
- És mint tudjuk, te sosem hazudnál, igaz? - húzom fel a szemöldököm ahogy eszébe juttatom hogy Júdásnak adta ki magát hogy megszerezze az aranyakat és ő lehessen a pokol ura. Ő ragadt ott a kőben.
- Tudom hogy borzasztóan szórakoztató vagy, de ki vele, miért vagy itt. Köze nincs az időjáráshoz és a klímához, meg minden máshoz is... - veszek kezembe egy könyvet hogy valamiképp elrejtsem az idegességem, és a remegésem. Nem fogom megszerezni neki ezt az örömet.
- Ki tudja még hogy itt vagy? - pillantok rá, de majdnem zavarba jövök a tekintetétől. Nem is állom sokáig, elfordulok inkább. Nincs elég erőm vele harcolni, és.. nem is akarok. Nincs rá okom.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
ranggal rendelkezem


Sorok közt megbúvó igazság  Empty
TémanyitásSorok közt megbúvó igazság  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sorok közt megbúvó igazság
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Greendale :: belváros :: academy of unseen arts-
Ugrás: