Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
 Dorian Gray
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: boszorkányok
Dorian Gray
black warlock
ranggal rendelkezem

Dorian Gray

➣ hozzászólásaim száma :
3

➣ csatlakoztam :
2020. Nov. 20.

➣ arcom :
JEDIDIAH GOODACRE

Dorian Gray Empty
TémanyitásDorian Gray Empty
Szomb. Dec. 05, 2020 10:31 am

Dorian Gray
Nincs olyan mint én. Csak én vagyok.

Grey
220
Warlock
Pultos
Pánszexuális
Greendale
L0k8YQu.png
Melyik oldalon állsz? Saját magam után, Greendale
Miért vagy a Greendaleben? Mert itt van a klubbom, ami elég elit hely. Blackwood atya is itt tartotta a gyűléseit a Júdás Társaságának.
Milyen a kapcsolatod a családoddal? Már senki nem él.
Melyik a kedvenc filmed és miért? Szeretem a klasszikusokat, de azt hiszem a minden, ahol az öncsodálatról van szó.
Melyik édességet szereted a legjobban? Fehér csokoládé
Melyik volt életed legjobb napja? Amikor örök ifjúságot kaptam a Sötétség Urától.
És melyik a legrosszabb? Pattanások! Amikor pattanásaim lettem!
Mi volt a legcikisebb dolog ami valaha történt veled? Amikor 50 évvel ezelőtt lecsúsztam egy partnerről a selyemlepedő miatt.
Mik a legrosszabb tulajdonságaid? Énközpontú, türelmetlen, hiú, műértő szeretem a festészetet
És mik a legjobbak?Jó hallgatóság, megfigyelőkészség, határozottság.
Az unikornisokban, vagy a zsiráfokban hiszel? Zsiráf
Mit utálsz az emberekben? Hogy nem látnak a saját szemüktől, elpazarolják az életüket.
Mit változtatnál meg magadon? Semmit, én tökéletes vagyok így.
Gofri, vagy palacsinta? Gofri, de csak csokipudinggal
Víz vagy inkább valami üdítő? Alkohol. Lehetőleg Whiskey vagy Bourbon.
rang
plusz képesség
A Dorian Gray klubnak régóta elég jó hírneve van a varázslók között, és ezt nem kis munka volt felépíteni, miután megkötöttem életem üzletét.

Közel 220 éve születtem, ebben nem vagyok biztos, a nem túl fontos részletekre sosem figyelek oda, és nyilvánvalóan senki nem emlékszik arra ahogy megszületik, meztelen, csupasz kis akármiként. Nem igazán rajongok a csecsemőkért, olyan kis csúfak, rózsaszínek és… hát nem szépek.  Ezt lehet ragozni, de nem érdemes és nem akarok erre az időszakra gondolni egyetlen percre sem. Aranyifjúnak születtem, és felnőve elértem azt az ideális pillanatot, amikor azt gondoltam, örökre ilyen szeretnék maradni. Ifjú, és csinos. Olyan, aki egyaránt bejön a lányoknak és a férfiaknak is. Nem mondom - de mégis - hogy sosem gondoltam rá hogy mennyire jó lenne ilyennek maradni, hiszen végül is warlock vagyok. Annak születtem, és annak is neveltek a szüleim, és pontosan tudtam már akkor is hogy mi vagyok és hová fogok járni. Én is az Akadémián tanultam, mint oly sokan, és utaztam eleget, miközben arisztokrata körökben forogtam. Imádtam a klubbokat és a kártyapartikat amik véget nem érő tivornyákba végződtek minden éjjel. Élveztem az életet, olyan könnyű volt, olyan jó világ. Tudtam jól, hogy ezt akarom csinálni később, és készen álltam rá hogy minden kártyán nyert vagyont félre tegyek, és megalapítsam a Dorian Grey klubbot. Nehéz volt, de végül egy kis befolyással mindent megoldottam és megnyitott a klub, ami eredetileg férfiklubbnak indult.


Az üzletem virágzott. Nem szenvedtem hiányt társaságban, és bevételben sem. Pénzem annyi van mint a pelyva, el sem tudom költeni igazán, nem is ezért csinálom ezt. Hanem az élvezet kedvéért, itt minden elegáns, és minőségi. Az utolsó pohártól kezdve a kiszolgálásig. Már csak egyetlen problémám maradt az életben. Az idő. Az ellenséges idő, hiszen a szépségem kimagasló, kár lenne veszni hagyni és így…. Alkut kötöttem a Sötétség Urával. Az ő kegyelméből, örök szépséget nyertem, és nem fizettem érte nagy árat. Már, amihez képest. Nem beszélhetek róla, mi volt az ár, de ezerszer is megtenném ha úgy adódna. Ezerszer is megfizetném. A festményem trükkös jószág. Nem sokan ismerik az igazságot arról, pontosan hogyan is működik a varázslat, de amíg a festményem megvan és a varázslat aktív, én halhatatlan vagyok.

Az utóbbi időben sok minden történt, és nem egyszer akartam én magam is kitekerni egy két nyakat, de végül is, mit érne az élet ha egyedül én élnék? A szépség múlandó és a Sötét Úr hatalma megingott. Meglátszódtak a jelei és szívrohammal fenyegettek engem is amikor pattanás nőtt az orrom tövébe. Ezért, és talán másért is, segítettem Sabrina és Nick küldetését. Persze, külön külön. Ritkán jövök ki a sodromból úgy igazán, de mégis amikor valamiféle térítők törtek be a klubbomba és meglőttek, elvesztettem a hidegvérem. Kijöttem a legendásnak számító hűvös arroganciám álcája mögül, és megöltem a nyomorultat, a másikat pedig egy festménybe száműztem. A varázserőm, nem elhanyagolható, bár nem sokan láttak engem varázsolni, de ettől még tudok, és sok olyan varázslatot ismerek, amit mások nem. Blackwood atya is nálam szervezte a Júdás társaság gyűléseit. A fülem nyitva van, és nem vagyok senkinek a barátja, de ellensége sem.
Az egyetlen, ami számít.
Én vagyok.



Vissza az elejére Go down
Brielle Maxima
pagan
ranggal rendelkezem

Brielle Maxima

➣ :
Dorian Gray Giphy

➣ hozzászólásaim száma :
6

➣ csatlakoztam :
2020. Aug. 18.

➣ arcom :
Lesley-Ann Brandt

Dorian Gray Empty
TémanyitásDorian Gray Empty
Pént. Dec. 18, 2020 8:57 pm

elfogadva
üdvözlünk köreinkben

Tényleg csúnyák a kisbabák, büdösek is, meg nem tudnak létezni se a szülők nélkül. A pattanás is nagyon bosszantó dolog, gondolom én, de amúgy már remek krémek vannak erre is, el kéne látogatnod a drogériába.

Nagyon sajnálom, hogy eddig tartott az elfogadás, nagyszerűen elkaptad az angyali szépséget. <3

Vissza az elejére Go down
 
Dorian Gray
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: boszorkányok-
Ugrás: