Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
 this will be funny
 :: Greendale :: külváros
Caleb Mayfree
inaktív
ranggal rendelkezem

Caleb Mayfree

➣ chat kép :
this will be funny Eedb7d04c9cf0237eb839244ca701c23

➣ :
this will be funny Tumblr_inline_nwfm2cIiAh1qlt39u_250

➣ hozzászólásaim száma :
16

➣ csatlakoztam :
2020. Oct. 27.

➣ lakhelyem :
greendale

➣ foglalkozásom :
merchant

➣ arcom :
dylan o'brien

this will be funny Empty
Témanyitásthis will be funny Empty
Szer. Nov. 25, 2020 8:46 am

sage && caleb

Ernie egy igazi seggfej. Számomra legalábbis. Mindig csak a pénz és a pénz kell neki, amiért soha semmit se félt beáldozni. Így történik ezt most is. Tőle ritkán jön egy hívás, vagy üzenet, hogy van valakije a számomra, de ha jön akkor abból jó üzlet lesz. Egy perverz barom, akinek nem rossz az ízlése. Nem tudom mit csinálok a lányokkal mielőtt átveszem őket, de az biztos, hogy nem tisztán hozza őket. Valami drogot, vagy nyugtatót biztosan kapnak, mert sok nő harcias volt pár nap után. De amikor átadta őket kezesbárányok voltak. Néha emiatt változtatnom kell, de mindig jól járok vele, a harcias nőket szeretik, elvileg élvezetesebb az amikor utána betörik, mint egy lovat. Nekem aztán igazából mindegy, az a helyzet, hogy addig érdekel bármi is, amíg a lányok nálam vannak. Nem szokásom bántani őket, de az erőmet sem használom olyan sokat. Mondjuk nem mondom, szoktam manipulálni az emlékeiket, hogy könnyebb dolgom legyen, mert nem szeretem senki torkán sem lenyomni az ételt. Fontos, hogy egyenek, igyanak, ne legyenek sérüléseik, mert ezek miatt kevesebb pénzt is kaphatok értük. Most éppen túladtam minden lányon így csak Erniet várom, hogy megérkezzen, de emlegetni kell csak őt, mert behúz a parkolóba a kocsijával.
- Mit hoztál most? Remélem, most nem szedáltad le annyira, mint a múltkor, a világáról nem tudott napokig, és etetnem kellett - éppen ezért sem kedvelem annyira az embereket, de boszorkányokat nehezebb átadni, találni kell egy hozzáértőt. Sokszor vadászok veszik meg őket, hogy mi lesz velük aztán, az sose érdekelt. - Na nem mintha panaszkodnék, nagyon hamar elvitték - azt se tudom, hogy Ernie mennyire szereti ezt csinálni, vagy csak a pénz miatt van-e, de igazából szerintem, ha nem lenne egy ocsmány hely az étterme nem kellene a lányokat idehoznia nekem.
Kinyitom a kocsim ajtaját, ahogy figyelem őt, kis fehér furgonja van, még a hely neve is rajta van, ami az övé, sose ennék ott ez biztos, ebbe hordja a lányokat, és az ételeket is. Gusztustalan. Csodálom, hogy még nem lett feljelentve, és bezáratva. Ha nekem kellene egy éttermet vezetnem, szerintem minden le lenne fertőtlenítve minden ember után, nehogy valami nyavalyát behozzanak. De ő nem tűnik túl igényesnek, ahogy a helye sem. Vajon hogy nézhet ki akkor a lakása?
Kinyitja a furgon hátulját, én meg szépen megvárom amíg kiszedi a lányt, nem igen szólok bele, még akkor sem, amikor kimondja a lány nevét, pedig nagyon jól tudom, hogy nem az van vele akinek mondja. Most vagy nem tudja, vagy át akar verni engem, de remélem, hogy az elsőről van szó, nem szeretem, ha átvernek.
- Mit is mondtál? Hogy hívják? - meglep Sage látványa? Igen, nagyon is, de nem árulhatom el magamat, nem tudom milyen hatással lenne erre az üzletre. A kérdés az, hogy Sage tartja-e a száját, vagy elköpi, hogy ismer. Érdekes egy menet lesz ez vele, abban már most biztos vagyok, de nem tudom mikor fogok túladni rajta. Ő egy erős boszorkány. nem tudom, hogy bárki bírna-e vele. Vagy hogy egyáltalán én bírok vele eléggé ahhoz, hogy helyben tartsam.
Vissza az elejére Go down
 
this will be funny
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Greendale :: külváros-
Ugrás: