Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
 Wynie Alden
 :: pihe :: archívum :: gazdátlan lapok
Vendég
Vendég
ranggal rendelkezem

avatar

Wynie Alden Empty
TémanyitásWynie Alden Empty
Pént. Nov. 20, 2020 9:03 pm

Wynona Alden
o teach me how I should forget to think

Wynie
17
boszorkány
gimnazista
aszexuális
Greendale
tumblr_oz5u0n5VI31seszlro5_250.png
Melyik oldalon állsz? Semleges. Jó.
Miért vagy a Greendaleben? Évszázadok óta él a városban a családom, a koven, amihez tartozunk is itt található, így én is ide születtem és valószínűleg itt is fogok maradni egész életemben.
Milyen a kapcsolatod a családoddal? Mondhatni tökéletes... Egészen addig, amíg gyengébb pillanataimban nem kezdek el túlzottan is az önálló érzéseimmel és gondolataimmal foglalkozni, és kevésbé engedek teret az akaratuknak. Nem nagyon szeretik az ellentmondást, a hagyományok tiszteletét és betartását - vagy éppen betartatását -, illetve a bezzeg az én időmben című mondatokat annál inkább.
Melyik a kedvenc filmed és miért? Az örök klasszikus Rómeó és Júlia, természetesen a hagyományos változatban. Persze azért a modern kiadást is megnéztem már egy párszor. Végül is, mindkettő verziónak meg van a maga varázsa, pláne akkor, ha hasonló élethelyzetben kell, hogy éljen az ember lánya...
Melyik édességet szereted a legjobban? Olvasztott tejcsokoládé mogyoróvajjal és háztartási keksszel.
Melyik volt életed legjobb napja? Igazán különleges napja az életemnek eddig még nincs. Mindig, minden a szokásos mederben szokott zajlani, azt pedig még véletlen sem ejtem ki a számon senki előtt, hogy még mindig beleborzongok az első találkozásomba vele...
És melyik a legrosszabb? Nem szokásom panaszkodni, inkább igyekszem minden egyes napnak a pozitív pillanataira emlékezni.
Mi volt a legcikisebb dolog ami valaha történt veled? Az a bizonyos felvilágosító beszélgetés a szüleimmel, aminek, ha akartam, ha nem, meg kellett történnie egy családi vacsora alkalmával az ebédlőasztalnál...
Mik a legrosszabb tulajdonságaid? Túlságosan naiv vagyok, ezáltal pedig az emberek által sajnos igen könnyen irányítható és befolyásolható is.
És mik a legjobbak? Rendkívül illemtudónak neveltek és szorgalmas is vagyok, ami a házimunkát és a tanulást illeti. Tipikus, potenciális feleségjelölt, ahogy az unokatestvérem nevez.
Az unikornisokban, vagy a zsiráfokban hiszel? A kettő keveréke rendkívül aranyos lenne, szerintem. De amúgy mindkét fajtában. Hiszen boszorkányok is léteznek, nem de?
Mit utálsz az emberekben? Első látásra képesek elkönyvelni valakiről, hogy jó vagy rossz ember... Később pedig inkább meg sem próbálnak változtatni a nézetükön, még akkor sem, ha véletlen tévedtek. Makacsul tartják magukat a saját igazukhoz és mást is igyekeznek meggyőzni róla.
Mit változtatnál meg magadon? Egyszer teljesen átengedném magam a saját gondolataimnak, érzéseimnek és vágyaimnak, és ezek szerint is cselekednék, nem hallgatnék másra.
Gofri, vagy palacsinta? Egyértelműen palacsinta.
Víz vagy inkább valami üdítő? Tiszta csapvíz.
fehér boszorkány
időmanipuláció
- Láttál valamit, kislány?
Régen gondolkodás nélkül rávágtam volna, hogy igen. Akkor még hittem a teljes őszinteségben, ahogy abban is, hogy a kovenünk a legfontosabb dolog a világon a családunk számára.
Most viszont, ahogy apa és anya tekintete szinte lyukat fúr a gondolataimba, mintha késztetést éreznék arra, hogy egyre jobban elzárkózzak tőlük és kizárjam a külvilágot a fejemből. Soha sem hazudtam még senkinek sem, a szüleimnek pláne nem, de azt azért tudom, hogy minél tovább hallgatok, annál gyanúsabb leszek a számukra. Csak is ezért szólalok meg, mert a legszívesebben csendben maradnék.
- Nem, semmit. - és igazából meg sem bánom, ahogy a szavakat kiejtem a számon.
Valószínűleg a pokolra fogok jutni...

Igazából nem is tudom, hogy mit láttam pontosan abban a pillanatban, amikor a ritka alkalmak egyikeként egyedül maradtam a házban. Addig soha sem fordult elő, hogy a szüleim ne vittek volna magukkal, ha arról volt szó, a kovenünk tagjaival kellett találkozniuk, mert hittek abban, hogyha egyszer is kimaradok a hétköznapi beszélgetéseikből, akkor az életem valószínűleg az első adandó alkalommal kisiklik majd.
Talán igazuk is volt. Akkor pedig rendkívül nagyot tévedtek, hogy az őrizetlen házban hagyták Raymond zsebóráját.

- Wynona, ez nem tréfa! Az az óra nem tűnhetett el anélkül, hogy ne láttál vagy hallottál volna valamit. Egyszerűen lehetetlen, hogy ennyire figyelmetlen lettél volna!
Az apámmal jobb meg sem próbálni vitatkozni, általában nem is szoktam, pláne nem akkor, ha még igaza is van, de most mégis azt érzem, hogy meg kellene szólalnom. El kellene neki mondanom, hogy ők hagyták a majdnem üres házban azt a tárgyat, ők mentek el anélkül, hogy biztonságosabb helyre helyezték volna azt és ők voltak azok, akikre a kovenünk vezetője rábízta az óráját. És nem pedig én. Mégis inkább a józan eszemre hallgatok, mert tudom, hogy túlságosan is árulkodó lenne, ha belebonyolódnék a vitába.
- De még, ha így is lett volna, akkor is tudtad volna használni az erődet.
Persze, egyértelmű volt, hogy előbb-utóbb a képességem is szóba kerül majd. A szüleim azt hiszik, hogy olyan egyszerű megtanulni használni a varázserőmet, anélkül, hogy bárki is segítene az elsajátításában. A gyakorlásról pedig szó sem lehet, egészen addig, amíg életkorilag felnőtté nem válok - legalábbis Raymond szerint -, ami ellen a családom sem ellenkezik, hiszen úgy és olyan hittel követik a férfit, hogy az már megrémít engem...

Azt sem tudtam, hogy mit csináljak. Csak álltam a lépcsőtől és tőle mindösszesen pár méterre. Láttam a kezében a zsebórát, tudtam, hogy most kellene valahogy megállítanom őt, megfagyasztanom az időt pár másodpercre, hogy legalább elvegyem tőle a Raymond erejéhez vezető tárgyat, mégsem tettem semmit. Csak néztem őt, ő pedig engem, aztán egyszercsak elmosolyodott, olyan tipikus rosszfiúsan, mint, ahogyan a Rómeó és Júlia vadabb kiadásában Leonardo DiCaprio. - Mondd meg neki, - tartotta fel az órát - hogy üdvözli a fia. Aztán rám kacsintott és már el is tűnt.
Azt hiszem, abban a pillanatban életemben először, első látásra szerelmes lettem.

Vissza az elejére Go down
 
Wynie Alden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: pihe :: archívum :: gazdátlan lapok-
Ugrás: