Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
 little witch
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: boszorkányok
Elizabeth Black
neutral witch
ranggal rendelkezem

Elizabeth Black

➣ chat kép :
little witch E6094d2bb2aea4f0165f7b559bb29b8205be78f3

➣ :
little witch Tumblr_ppprelgQ8z1y7g2ymo6_r1_400

➣ hozzászólásaim száma :
10

➣ csatlakoztam :
2020. Nov. 20.

➣ lakhelyem :
greendale

➣ foglalkozásom :
erőm használatának megtanulása

➣ arcom :
jenny boyd

little witch Empty
Témanyitáslittle witch Empty
Pént. Nov. 20, 2020 7:34 pm

Elizabeth Black
Néha venni kell a bátorságot ahhoz, hogy tökéletlenek merjünk lenni mások előtt.

Lizzie
18
Boszorkány
Varázslás megtanulása
Heteroszexuális
Greendale
df1aa2d310c4cf92d5020021b6dbcfd611ac5595.gif
Melyik oldalon állsz? Miért érdekes ez?
Miért vagy a Greendaleben? Itt születtem, nem volt lehetőségem még innen elköltözni.
Milyen a kapcsolatod a családoddal? Anyám belehalt a szülésbe apám pedig ezt nem tudta elviselni és öngyilkos lett, aztán nevelő otthonból nevelőotthonba kerültem, szóval semmilyen kapcsolatom nincs velük.
Melyik a kedvenc filmed és miért? Miután. Miért? Nos, Hardin képes volt megváltozni Tessa miatt és emiatt reménykedek, hogy egyszer miattam is megváltozna egy fiú.
Melyik édességet szereted a legjobban? Képviselőfánk. Több tucattal megtudnék enni belőle egy nap.
Melyik volt életed legjobb napja? Még nem következett be.
És melyik a legrosszabb? Mindennap?
Mi volt a legcikisebb dolog ami valaha történt veled? Az egyik nevelő otthonban a gyerekek elmentek kirándulni. Mentem velük. Kicsi voltam még és nagyon kellett pisilnem, elakartam menni egy bokorba pisilni, de nem tudtam hogyan kell és lepisiltem a lábamat.
Mik a legrosszabb tulajdonságaid? Sok van, de a legidegesítőbb a rengeteg és kezelhetetlen dühkitörésem.
És mik a legjobbak? Könnyen tudok megszeretni valakit.
Az unikornisokban, vagy a zsiráfokban hiszel? UNIKORNISOK!
Mit utálsz az emberekben? Mindent is.
Mit változtatnál meg magadon? Mit nem? Csak, és kizárólag gofri, sok-sok nutellával és tejszínhabbal!
Víz vagy inkább valami üdítő? Üdítő. Ki nem állhatom a vízet.
Semleges
Telekinézis
Nem akarok a múltamról beszélni. Ahogyan sok más embernek is, nekem is megvoltak a magam bajai. Nem volt egyszerű gyerekkorom, sőt, szüleimet nem is ismerem, az otthon fogalmát pedig csak a nevelőszülőktől ismerem. Sosem voltam egy mintagyerek úgyhogy hamar visszakerültem a nevelőotthonba, ahol ismét egy hosszadalmas időt töltöttem. Fogalmam sincs, hogy van-e egyáltalán rokonom, igazából már nem is érdekel, így 18 év távlatából.


Kifejezni szavakkal nem tudom mennyire gyűlölök szerelmes lenni. Itt állok a nemrégiben vett lakásom közepén és csak nézek magam elé. Hogyan lehetek olyan szerencsétlen, hogy mindig olyan pasikat fogok ki akik csak kihasználnak? Barátaim hátbaszúrnak, megtudtam, hogy a fiú akit szerettem megcsalt az egyik barátnőmmel. Mostanában amúgy sincs jo hangulatom, valamit érzek magamban. Nem tudnám pontosan megmagyarázni, hogy mit is érzek pontosan, de valami elkezdett változni bennem.
Hirtelen kiengedem magamból a dühös, kiabálok egy hatalmasat és elkezdek a kezemmel mozogni a levegőben, mintha dobálnám a dolgokat, pedig semmi sincs nálam, de muszáj levezetnem a bennem rejlő feszültséget. Pontosan ez addig tartott amíg nem lettem figyelmes arra, hogy a kanapé felborult és a falról a képek leestek. Rögtön leálltam, letöröltem a könnyeimet és megszeppenve néztem a tárgyakat amik immáron felborulva hevernek a házban.
- Mi a… itt mi történik? – csak meredek magam elé és próbálom felfogni az imént történteket, de nem sikerül, csak lepillantok a kezemre. Dühös voltam, hadonásztam és így borult fel majdnem minden a szobában, nah, de ez hogyan lehetséges? Eddig még sosem tapasztaltam ilyet.
Veszek egy mély levegőt, a kezemre koncentrálok és a kanapére. Kinyújtóm a kezemet és arra fókuszálok, hogy a bútort visszahelyezzem a helyére, de ez az ötletem nem sikerült, szimplán csak megmozdult, én pedig ettől az apró kis mozdulattól is megijedtem és hátrébb léptem jó pár lépést, ezzel együtt elesve a dohányzóasztalban és puffantam egyet a padlón.
- Mi történik velem... – teszem fel a költői kérdést magamnak, beletúrok idegesen a hajamba és próbálok rájönni, hogy mi történik velem. Szükségem van valakire aki megmagyarázza, hogy mi zajlik most velem.

Vissza az elejére Go down
Caleb Mayfree
inaktív
ranggal rendelkezem

Caleb Mayfree

➣ chat kép :
little witch Eedb7d04c9cf0237eb839244ca701c23

➣ :
little witch Tumblr_inline_nwfm2cIiAh1qlt39u_250

➣ hozzászólásaim száma :
16

➣ csatlakoztam :
2020. Oct. 27.

➣ lakhelyem :
greendale

➣ foglalkozásom :
merchant

➣ arcom :
dylan o'brien

little witch Empty
Témanyitáslittle witch Empty
Szomb. Nov. 21, 2020 9:54 am

elfogadva
üdvözlünk köreinkben!

Kezdhetem a pofiddal? Szeretném azzal kezdeni, annyira gyönyörűszép és underrated is ő, hogy az valami hihetetlen. Köszönöm, hogy majd itt nézhetem őt  little witch 1701196740
Áttérve a lapodra számomra nagyon tetszik ez a kezdő boszorkányos vonal, kíváncsi vagyok, hogy megtalálod-e a helyedet, és menni fog-e irányítani a képességedet úgy, hogy ne legyél se ön, se közveszélyes. Nagyon szurkolok neked, hogy minden rendben menjen. Menj csak foglald le a szép kis pofidat, és irány a játéktér. Szeretettel üdvözöllek nálunk  little witch 2970237455

Vissza az elejére Go down
 
little witch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: boszorkányok-
Ugrás: