Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
 Sabrina Spellman
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: boszorkányok
Sabrina Spellman
black witch
ranggal rendelkezem

Sabrina Spellman

➣ hozzászólásaim száma :
6

➣ csatlakoztam :
2020. Nov. 08.

➣ arcom :
Kiernan Shipka

Sabrina Spellman Empty
TémanyitásSabrina Spellman Empty
Szer. Nov. 18, 2020 7:46 pm

Sabrina Spellman
Love and death

becenév
16
Boszorkány
Tanuló
Hetero
Greendale
fetfoU8.jpg
Melyik oldalon állsz? Greendale
Miért vagy a Greendaleben? Mert itt lakom. Itt él a családom és a barátaim.
Milyen a kapcsolatod a családoddal? A szüleim meghaltak, de Zelda és Hilda néni itt vannak velem. Néha veszekszünk, de nagyon szeretem őket. Ahogyan Ambroset is, aki az unokatestvérem.
Melyik a kedvenc filmed és miért? Nagyon sok kedvencem van, felsorolni sem lehet őket, de azt hiszem a Harry Potter aranyos kis mese a boszorkányságról. Mindig megmosolyogtat.
Melyik édességet szereted a legjobban? Bármit amit Hilda néni készít, de…. Imádom a fagyit. A tejcsokoládét.
Melyik volt életed legjobb napja? Amikor a 16 születésnapomat ünnepeltem a halandó barátaimmal egy házibuliban.
És melyik a legrosszabb? Amikor elbuktam és a pogányok nyertek
Mi volt a legcikisebb dolog ami valaha történt veled? Egy napig rózsaszín nyuszifülekkel sétáltam a suliban.
Mik a legrosszabb tulajdonságaid? Akaratos vagyok, akkor is nekem kell hogy igazam legyen. Nagyon rossz vesztes vagyok, és néha már betegesen vágyom a versenyre.
És mik a legjobbak?Hűséges, családcentrikus és kitartó. A barátaimért és családomért mindent IS hajlandó vagyok megtenni.
Az unikornisokban, vagy a zsiráfokban hiszel? zsiráfokban. Ki látott már lovat, leopárdpöttyökkel, és kígyónyakkal meg lila nyelvvel?!
Mit utálsz az emberekben? Hogy beszűkült látókörűek, de ők emberek. Ilyenek, ha tetszik ha nem, és nem gyűlölhetem őket emiatt, megvan a maguk szépsége.
Mit változtatnál meg magadon? Hát… egy D kosár azért jobb lenne
Gofri, vagy palacsinta? palancsinta, juharsziruppal.
Víz vagy inkább valami üdítő? Üdítő!
Queen of Hell
Boszorkány

Hi, my name is Sabrina...

Valahogy így kezdődne el az életem története, ami elég boszorkányos, és sötét ahhoz hogy egy komplett horrorfilm szériát lehessen forgatni belőle. Mármint, én biztosan megtenném, ha lenne bármi affinitásom is a filmekhez, de nincsen. Szeretek moziba járni a barátaimmal és utána meginni valamit Dr. Cerberus-nál, de nem lennék jó filmrendező, mert néha.... reménytelenül romantikus vagyok.
Jogos a kérdés, hogy miért nem folytattam a nevemet az első sorban. Mert már magam sem tudom igazán hogy mi is vagyok. Nevem, vagy születésem jogán nevezzem magam?
Spellman vagyok, Edward és Diana Spellman gyemeke, ugyanakkor Morningstar is vagyok a Sötétség Ura, Lucifer leánya is.

Hi, my name is Sabrina Spellman.

Nem olyan régen még így mutatkoztam volna be. Én vagyok az, aki szőkefehér hajában fekete hajpántot visel, imádja a ruhákat, a macskákat, és a Baxter High gimnáziumba jár a barátaival. Annyira szerettem ezt az egyszerű életet, és minden egyes apró baklövést. Szerettem Ms. Wardwell irodalom óráit, és órákig bírtam  volna hallgatni a jó lelkű tanárnőt. Szerettem Rozt és Susiet, és Harveyt. Oh, Harvey! Anyira szerettem, és végül belesajdult a szívem is a keserves szerelembe. Annyit ártottam neki, akaratlanul, és nem tudtam hogyan tehetném jóvá. A bátyja meghalt, de az életrekeltő varázs nem volt sikeres és neki kellett visszaküldenie a halálba. Az egyetlen embert akit valaha igazán szeretett rajtam kívül. Az a fájdalom... Hogy mindez miattam volt... Mert nem hittem el, hogy nem vagyok képes rá, és bolygattam az egyensúlyt... Rajta kívül, mindkét barátomnak segíteni tudtam, mert Roz visszanyerte a látását, és Susie bekerült a kosár csapatba és Theo-ként kivívta a fiúk elismerését, és nem szekálták többet amiatt hogy milyen is ő.
Tinédzserként együtt éltem a nénéimmel és Ambrose kuzinommal, és minden étkezést együtt töltöttünk és Hilda néni főzőtudománya messze földön híres. Na meg a méregkeverő tudománya is. Hilda nénit sokan lebecsülik, mert nem olyan csinos mint Zelda néni, de a szíve ragyog és aranyból van. Ha a családról van szó, Hilda néni a legveszélyesebb a házban. Nem mintha Zeldát félteni kellene, anyatigrisként küzd, és végül is ők neveltek fel engem. Csodálatos életem volt velük, és őszintén hálás vagyok nekik mindenért. A szüleim helyett szüleim voltak, és sajnálok mindent ami rosszul jött ki, mert lássuk be, elég sokszor voltam önfejű és akaratos, és nem hittem el, hogy nincs hatalmam minden felett. Nem csak egyszerű tinédzser vagyok, de boszorkány is, és a Sötét Keresztelő estéjén minden megváltozott az életemben. Amikor alá kellett volna írnom a Bestia Könyvét, én.... nem tettem meg. Tiltakoztam, vonakodtam és ellentmondtam a Sötétség Urának. Egy soha nem látott versenyre keltem vele, és ő nem habozott beleugrani az én káromra. Szabadságot ígért, és döntési lehetőséget, de mégis engedelmességet várt volna el tőlem, és hogy megtegyem amit parancsol, szó nélkül, mosollyal az arcomon. Még mit nem!
Ez volt, minden baj forrása. Ha nem ellenkezek vele, akkor sosem történtek volna meg a dolgok, amik végül mégis bekövetkeztek. Bár akkor nem ismertem volna meg az Akadémiát sem, és Nicket sem. Nem keveredtem volna éles összetűzésbe Blackwood atyával sem, aki a koven főpapja volt.

Hi, my name is Sabrina Morningstar.
"Az érme két oldala, átkom s annak hívó szava"


Apám lévén vagyok Fényhozó, minthogy ő is. Egykor angyal volt, fényesen ragyogó csillag, Lucifer. Én a leánya vagyok és már csak emiatt sem tudok egy átlagos boszorkány lenni, mert természetemnél fogva erősebb a mágiám mint a környezetemnek. Ennek sajnos nagyon sok fájdalmat köszönhetek. Elkezdtem az Okkult Művészetek Akadémiájára is járni, és megismerkedtem Nicholassal, akibe.... beleszerettem. Legnagyobb csalódásomra, az apámnak dolgozott. Utána, bizonygatta hogy nem emiatt tette amit, és árult el engem, de mégis.... a második esélyt megadtam neki, de elveszítettem őt, maikor a testébe zártuk Lucifert. Egy élő akerón börtönbe. Lilith - aki felvette a kedvenc tanárnőm szerepét- elvitte magával a pokolba. Nem bírtam ki, és nem is akartam hagyni hogy ott maradjon, így hát elmentem érte. Roz, Harvey és Theo jöttek velem
megmenteni Nicket. A pokoli kalan, nevéhez méltó volt. A pandemóniumhoz vezető úton találkoztunk először Calibannal, a démonherceggel, és a kínok mezején Jesse bácsival is akiből korábban ördögűzés folyamán kiszedtük Apophiszt, a falánk férget. Az ő esete is egy volt, amit elkövettem hogy a Pokol Hírnöke legyek. A názáreti csodáknak a visszája. A látás gyógyítás, feltámasztás, ördögűzés... mind mind oda vezetett hogy a pokol ajtaja kinyíljon és a hadak ideáradjanak. Ezt szerencsésen megakadályozta Roz, Harvey és Theo. A Pokol Ura viszont visszanyerte eredeti sármos alakját, miután kiszabadítottuk Nickból, hogy Blackwood atyába zárjuk bele. Onnan viszont Lilith kiengedte. Apám, elég sok fejfájást okozott nekünk, és nem igazá kedvelem ezért, és ha azt vesszük sosem volt igazán apám. Csak a nénéim. Ők mindig mellettem voltak, ha szükségem volt rájuk.
A Morningstar énem volt, aki elfogadta Caliban kihívását, a Szentségtelen Ereklyék utáni keresést. Egyik felem utálta az egészet hogy belekényszerültem ebbe, a másik felem  viszont mindennél jobban élvezte hogy felfedezhetem a valódi hatalmam.
Végül aztán majdnem a pogányok okozták a vesztünket. Nem csak az enyémet, de az egészvárosét, és az emberiségét, amit - természetesen  - meg kellett akadályozzak, és így.... megtörtem az időhurkot. Nem lett volna szabad, tudom, de így.... egyszerre két dolgot is csinálhatok.

Sabrina vagyok, a Pokol Királynője.
és
Sabrina, a Tiniboszorkány.

Vissza az elejére Go down
Caleb Mayfree
inaktív
ranggal rendelkezem

Caleb Mayfree

➣ chat kép :
Sabrina Spellman Eedb7d04c9cf0237eb839244ca701c23

➣ :
Sabrina Spellman Tumblr_inline_nwfm2cIiAh1qlt39u_250

➣ hozzászólásaim száma :
16

➣ csatlakoztam :
2020. Oct. 27.

➣ lakhelyem :
greendale

➣ foglalkozásom :
merchant

➣ arcom :
dylan o'brien

Sabrina Spellman Empty
TémanyitásSabrina Spellman Empty
Pént. Nov. 20, 2020 11:43 am

elfogadva
üdvözlünk köreinkben!

Azzal D kosárral már az elején megfogtál és jót mosolyogtam rajta, de vedd úgy, hogy nem mondtam semmit, Sabrina még kiskorú   Sabrina Spellman 2295457670
Be kell vallanom, hogy nagyon vártam, hogy valaki hozza ezt a remek karaktert, de féltem is, hogy valami balul fog elsülni, nem lesz az igazi, vagy bármi amin elcsúszhat, de jöttél te és megalkottad a tökéletes Sabrinát! Esküszöm a lapodat olvasva végig azon kattogtam, hogy igen, itt van, és senki sem tudná jobban elénk tárni ezt a hölgyet. Minden mondatod szavad, és még a szóközöket is faltam, és elszomorodtam amikor a végére értem. De nem gond! Továbbra is tudlak olvasni, mert már a mi kis családtagunk vagy, és mehetsz foglalózni, és felborítani a rendet ami már így is reszkető lábakon áll!
Tőled is bocsánatot szeretnék kérni, amiért megvárattunk, és sajnálom, hogy így alakult, de már nem tartalak fel tovább  Sabrina Spellman 1701196740

Vissza az elejére Go down
 
Sabrina Spellman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» chilling adventures of sabrina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: boszorkányok-
Ugrás: