Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
 Caliban
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: démonok
Caliban
demon
ranggal rendelkezem

Caliban

➣ :
Caliban  Bd0d22a9bf3e69b21ebee874e70b516de48aa040

➣ hozzászólásaim száma :
4

➣ csatlakoztam :
2020. Nov. 04.

➣ lakhelyem :
A pokol és Greendale közt

➣ foglalkozásom :
Pokol Hercege . de annak Királya akarok lenni.

➣ arcom :
Sam Corlett

Caliban  Empty
TémanyitásCaliban  Empty
Csüt. Nov. 05, 2020 7:57 pm

A jó bosszúhoz idő kell
Caliban

Démon
2000+
Herceg
Sam Corlett
az összes pokoli képesség
pánszexuális

Egész biztos, hogy pár hónap eltelt azóta, hogy Sabrina átvágott, de én türelmes vagyok, mindig is az voltam, és mindig is lesznek bolondok, akik kíváncsiak Júdás történetére. Unatkozom… viszket az orrom, igazából rá jöttem, hogy elég sok mindenem tud viszketni, de idővel elmúlik, meg aztán minek foglalkozzak ilyesmivel. Tengernyi türelmem van, és nem őrültem bele a Pilátus utáni várakozásba sem. Nem hat ki az ép elmémre ilyesmi.
Egy pokol béli szörny érkezik, és várok, annyival bocsájt útra, hogy vigyázzak a pokolban, új Királynő van a trónon, de Greendale is nagyon érdekes.
Így a holmimat össze szedve jelentem meg Greendaleben, egy takaros kis lakásban. Erre ügyeltem, hogy ne valami lerobbant kosz fészket vegyek ki.
Egyelőre csak ide cuccoltam, de azért álruhában puhatolózok az alvilágban, hogy tudjam, mi merre hány méter. Sabrina önszántából átvette volna a pokol várományosának a helyét?! Na de várjunk csak! A siralom tengerpartján álldogálok, miközben eszembe jut valami. Volt… volt egy csavar, az enyém volt az összes érme! Néhány pillanatig, majd ismét ott álltam a helyemen, és vártam Sabrinát,hogy kicsalhassam tőle az érméket, de… Nem így történt! Az idő! Kibabrált volna az idővel? Amennyire önfejű és túlontúl magabiztos, egész biztos, hogy valami bolondságra vetette a fejét, amiből károm származhat nekem is. Nem mondtam le a pokol trónjáról, mint Herceg, és hoooppá! A kámzsás, köpenyem mögé rejtettem magamat, amikor a trón terem közelében jártam, és nem látott meg, de én láttam. Ott ül a trónon, maga Morningstar.
Hm… Sabrina, az a Sabrina, akit én ismerek nem venné fel olyan könnyedén az apja nevét, így egyelőre biztos távolságba helyeztem magamat, és követtem a titkos jó akaróm tanácsát, ide jöttem, Greendalebe.
Már csak el kéne vegyülnöm a fiatalok közt, a Spellmann ház macska familiárása miatt egyelőre nem mehettem oda a halottas ház közelébe. De már ez is gyanús. Sabrina…Sabrina! A macskád lent lenne veled a pokolba, mert anélkül nem közlekedsz sehova.
Egyelőre megálljt parancsoltam a terveimnek, miszerint a földet a pokol tizedik körének teszem ki, mert sokkal égetőbb problémám van, meg kell buktassam Sabrinát, és a tervét, akármi is legyen az, csak rá kell jöjjek mi az, és mi volt az a hurok, amit éreztem, Júdás érméinél.
Egyelőre egyedül dolgozom, senkiben sem bízom, bár tény, és való hiányoznak a csörtéim Sabrinával, mert ettől éreztem úgy, hogy élek.
Őszintén szólva, élveztem a vele való párbajozást, ebből is látszik, hogy mennyire a pokol trónjára termett. De senkinek, még a pokol három szentségtelen királyának sem mondtam el, hogy kiszabadultam, és úgy tűnik, egyelőre a segítőm sem akarja felfedni magát, Lilith mindig is Sabrina , a Morningstarok oldalára hajtotta a vizet, így ő lenne a legutolsó, akire gondolnék, hogy segíteni akart nekem.
Nem tetszenek az emberek, hiszen én Caliban vagyok a Pokol Hercege, akit a pokol agyagjából gyúrtak, és a három szentségtelen király nevelt fel, Belzebun, Asmodeus és Purszon. Bosszant kissé, hogy az emberek közt járkálok, próbálok vegyülni, de így is kitűnők a megkapó külsőmmel.
Kaptam egy névjegykártyát is, még hogy én modell! Vicc! Egyébként is az, mi? Mindegy. Egyelőre nem akarom felhívni a kisasszony figyelmét magamra. Ha eljön a megfelelő pillanat, meglátogatom.

Jé, nézd: Egy iskolai kérdőív:

Melyik oldalon állsz? A magamén, csak a Pokol működjön jól.
Miért vagy a Greendaleben? Mert...feltűnt, hogy nem stimmel valamit itt  a Spellman ház környékén
Milyen a kapcsolatod a családoddal? Magam vagyok, teljesen jól megvagyok elégedve ezzel.
Melyik a kedvenc filmed és miért?Nincs még kedvenc filmem, de gyanítom azok tetszenének, amiben az emberiség elveszti a csatát a támadóival szemben.
Melyik édességet szereted a legjobban? Nem próbáltam még semmilyen édességet, nincs szükségem rá
Melyik volt életed legjobb napja? Amikor Sabrina orra alá dörgölhettem az igényemet a trón iránt, és elkezdtem vele versengeni azért
És melyik a legrosszabb? Sosem vallanám be, mert méltatlan lenne hozzám, de kicsit megviselt, hogy Pilátus után megannyi időt kellett várnom, hogy újra felvegyem a kesztyűt Sabrina ellen.
Mi volt a legcikisebb dolog ami valaha történt veled? Életemben először voltam előzékeny egy nővel, megmentettem a megszégyenítéstől, még hajlandó voltam letenni a versenyről is, de a korbácsok emlékeztetnek, örök életemben
Mik a legrosszabb tulajdonságaid? Határozott, manipulatív, akaratos, körmönfont.
És mik a legjobbak?Türelem,évszázadokat vártam arra, hogy újra kinyilvánítsam az igényem a pokol trónjára.
Tisztában vagyok a charme-ommal, olykor hangyányi segítőkészség is megbújik bennem, amennyiben az én érdekeimre hajtom végül a malmot.
Az unikornisokban, vagy a zsiráfokban hiszel? Magamban hiszek.
Mit utálsz az emberekben? Hogy az embereknek nincs kitartásuk, akaratuk, könnyen tévútra vihetőek, egy kis hosszabb élet reményében, vagy a pokol béli jó lét gondolata miat,tönkre teszik azt, amit ajándékba kaptak.
Mit változtatnál meg magadon? Hm, fogós kérdés. Szerintem tökéletes vagyok így ahogy vagyok. A hegek az enyéim, eltüntetném őket, de nem teszem, mert emlékeztet arra, hogy egyszer voltam lovagias, és mégis elárultak.
Gofri, vagy palacsinta? Nem tudom.
Víz vagy inkább valami üdítő? Tenger!

Vicces volt kitölteni, és úgy, ahogy kitöltöttem, úgy is égetem hamuvá.

Vissza az elejére Go down
Brielle Maxima
pagan
ranggal rendelkezem

Brielle Maxima

➣ :
Caliban  Giphy

➣ hozzászólásaim száma :
6

➣ csatlakoztam :
2020. Aug. 18.

➣ arcom :
Lesley-Ann Brandt

Caliban  Empty
TémanyitásCaliban  Empty
Vas. Nov. 15, 2020 6:46 pm

elfogadva
üdvözlünk köreinkben

Modellnek tényleg jó lennél, ha esetleg nem jön össze Sabrina csábítása, vagy bosszút akarsz állni? Na mindegy, légy boldog Greendale-ban, már ha tudsz. Hehehehe.

Vissza az elejére Go down
 
Caliban
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: démonok-
Ugrás: