Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
Caleb Mayfree
inaktív
ranggal rendelkezem

Caleb Mayfree

➣ chat kép :
valami szép Eedb7d04c9cf0237eb839244ca701c23

➣ :
valami szép Tumblr_inline_nwfm2cIiAh1qlt39u_250

➣ hozzászólásaim száma :
16

➣ csatlakoztam :
2020. Oct. 27.

➣ lakhelyem :
greendale

➣ foglalkozásom :
merchant

➣ arcom :
dylan o'brien

valami szép Empty
Témanyitásvalami szép Empty
Kedd Nov. 03, 2020 3:33 pm

stoppolva
árny a múltból

Drágám, annyi ideje játszunk már macska-egér játékot egymással, hogy azt el sem tudom neked mondani. Nem utállak, de ha meglátlak nem is az öröm az ami elfog. Egymásnak teszünk keresztbe minden alkalommal amikor kereszteződik az utunk, de egy ideje nem láttalak. Mintha bújkálnál, vagy elvesztél volna. Élsz még? Na nem mintha hiányoznál, csak... Nincs csak, felőlem megrohadhatsz ott ahol vagy, de nem bánnám, ha még egyszer látnálak.
Nem vagyunk egymásra jó hatással, majdnem haltam már meg miattad, ahogy te is miattam, amolyan szadomazóknak tűnhetünk a külvilágnak. Mégsem öltél meg, pedig meg lett volna rá a lehetőséged, ahogy én sem, csak hogy kvittek legyünk. Vajon képesek lennénk erre egyáltalán?

// az alap koncepció valami ilyesmi lenne, ezt lehet csűrni-csavarni amerre csak akarjuk, de szeretném, ha ez a nem kedveljük egymást egy ideig megmaradna. Arra gondoltam, hogy úgy találkozhatnának újra, hogy a drága hölgyet valaki elkapta aki embercsempészettel foglalkozik, így kerül Calebhez, mivel ő neki is ez a "munkája", ebből pedig érdekes játékok alakulhatnának ki. Nincs ötletem névre bevallom, de sokkal jobb is, ha rád hagyom és te alakíthatod, csak írj ha megérkeztél, hogy ne várjak tovább. A csoport a te döntésed, csak mindenképpen olyan legyen ami vagy lassan, vagy sehogy sem öregszik. A pb csak egy ötlet meggyőzhető vagyok másról, a közös gifek vittek felé, szóval ez ne tartson vissza. Nagyon várlak, siess  valami szép 1701196740
boszi, angyal, démon
±200
beállítottság
holland roden
Vissza az elejére Go down
 
valami szép
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: elveszett lelkek :: tagok keresett karakterei :: elkelt karakterek-
Ugrás: