Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
No one calls you honey, when you're sitting on a throne
Beware the patient woman, 'cause this much I know

Bejelentkezés
Itt tudsz belépni
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
arccsere
ma melyik arcod veszed fel?

Karaktered neve:

jelszó:



kischat
ne tartsd magadban
ki van itt
ki rejtőzik a sötétben?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (39 fő) Szer. Nov. 04, 2020 6:14 pm-kor volt itt.
friss hsz-ek
neked is jött valami?
Sabrina Spellman
Pént. Okt. 01, 2021 11:06 pm


Nicholas Scratch
Vas. Feb. 21, 2021 11:32 am


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 10:09 pm


Ashley Tobeth
Szer. Feb. 03, 2021 7:14 am


Nicholas Scratch
Hétf. Feb. 01, 2021 10:07 am


Vendég
Vas. Jan. 31, 2021 2:23 pm


Admin
Szomb. Jan. 30, 2021 7:30 pm


Leonard Walker
Szomb. Jan. 30, 2021 4:07 pm


Nicholas Scratch
Szomb. Jan. 30, 2021 8:46 am


Jesse Lynch
Csüt. Jan. 28, 2021 7:51 pm


Nicholas Scratch
Szer. Jan. 27, 2021 11:30 am



 
 caleb mayfree
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: boszorkányok
Caleb Mayfree
inaktív
ranggal rendelkezem

Caleb Mayfree

➣ chat kép :
caleb mayfree Eedb7d04c9cf0237eb839244ca701c23

➣ :
caleb mayfree Tumblr_inline_nwfm2cIiAh1qlt39u_250

➣ hozzászólásaim száma :
16

➣ csatlakoztam :
2020. Oct. 27.

➣ lakhelyem :
greendale

➣ foglalkozásom :
merchant

➣ arcom :
dylan o'brien

caleb mayfree Empty
Témanyitáscaleb mayfree Empty
Kedd Nov. 03, 2020 3:31 pm

caleb mayfree
keep your love locked down

cal
212
boszorkány
"kereskedő"
hetero
greendale
Melyik oldalon állsz? A sötét Nagyúr oldalán... Ugyan már. Nem igazán foglalok oldalt, nekem csak a saját oldalam van, én azt pártolom és magam mellől sosem állnék el.
Miért vagy a Greendaleben? Érdekes városnak tűnt, és az is, már lassan száz éve vagyok itt, de eddig még nem nagyon fogtak gyanút... Lehet csak túl buták.
Milyen a kapcsolatod a családoddal? Meghaltak, így sok kapcsolatom már nincsen velük. Egyébként sem azok neveltek fel, akik tényleg a szüleim voltak, kedvesek meg aranyosak voltak ez igaz, de nem tudtak volna mit kezdeni velem és azzal amire képes vagyok.
Melyik a kedvenc filmed és miért? Addams Family. Pont úgyanolyan szánalmasnak találok mindent ezen a világon, mint ők, ha nem társul hozzá erőszak.
Melyik édességet szereted a legjobban? Pattogós cukorkát, csípi a nyelvem és a számat, de ezt imádom benne.
Melyik volt életed legjobb napja? Nem volt még? Megeshet ilyen?
És melyik a legrosszabb? Amikor megszülettem! Azóta minden napom egy ótvar fos itt.
Mi volt a legcikisebb dolog ami valaha történt veled? Egy kifőzdében dolgoztam, és csúszott a padló, én meg, ahogy vittem ki az ételt hatalmasat zakóztam. Azóta se kerestem rendes munkát.
Mik a legrosszabb tulajdonságaid? Oh, napestig tudnám mesélni, de mondjuk röviden, hogy egy erőszakos, szadista seggfej vagyok.
És mik a legjobbak? Jól nézek ki? Meg tudok enni egy hot-dogot fél perc alatt.
Az unikornisokban, vagy a zsiráfokban hiszel? Zsiráf. Az létezik, a szarvas ló meg nem. Vagy minden unikornis meghízott és vízilovak lettek.
Mit utálsz az emberekben? Mit nem? Unalmasak, nyálasak, illatosak és bunkók.
Mit változtatnál meg magadon? Mindent. Nem akarok már úgy élni, ahogy élek, de egyszerűen annyira hozzászoktam már, hogy máshogy nem megy.
Gofri, vagy palacsinta? Gofri, nutellával.
Víz vagy inkább valami üdítő? Víz, eleget mérgezem a testem sok minden mással is.
black warlock
memória manipuláció
Az élet egy kibaszott vicc. Mindig is az volt, mindig is az lesz. Nagyon jól tudom, túl régóta élek ezen az ocsmány bolygón. Az emberek buták és naívak. Mindent elhisznek amit mondanak nekik, akkor is, hogyha az a világ legnagyobb faszsága. Ha jól van tálalva az olyan nekik, mint a Biblia... Az is egy szemét, tűzbe kellene dobni, mert semmi értelme sincs.
Számhoz emelem a cigit és a gyújtómat is, hogy végre rágyújthassak. Nem szennyezem eléggé a szervezetemet olykor, így most pótolom. Pangott is a tüdőm, érzem, ahogy szépen megtelíti a füst, és ezzel egy kicsit leeresztek. Nem tudom ki találta ezt ki, hasznos cucc, az biztos, de az ópium akkor is sokkal bulisabb volt. Nem is értem azt minek tüntették el, sokkal szívesebben szívnák azt ma is az emberek. Káros mindkettő, de annak legalább több értelme volt.  Vagy engedélyezzék mindenhol a füves cigit. Az még egy jó megoldás lehet.
Az órámra pillantok, már itt kellene lenniük, nem azért kapják a pénzt a lányokért, hogy ne időben érjenek ide. Bár gondolom valami baj lehetett, nem is tudom, de ennyire szerencsétlenek nem lehetnek. Hajnali három múlt egy jó negyed órával. Megbeszéltük, hogy háromra vannak itt, én itt voltam időben, és a pénz is nálam. Általában mindig itt történik az átadás, sötét kietlen hely, régen raktárak voltak itt, de ma már a kutya se teszi be ide a lábát. Éppen ezért a tökéletes hely szerintem, de lehet nehezebb megtalálni, mint én azt gondoltam. Greendalben nőttem fel, úgy ismerem, mint a tenyeremet, hiába változott meg egy kicsit, még nem tévedtem el itt azóta sem. Bár, lhet ezeket a raktárakat én is tudnám hasznosítani, de sosem fogadok be többet, mint két lány, azzal még elbírok. Bár valószínűleg több is menne, de nem akarok kis esélyt sem adni annak, hogy egy majd elslisszol mikor egy picit nem figyelek, és akkor borul az üzlet. Két lány, és kész, egymást váltják, mert amint egynek megvan a "gazdája" jöhet helyette a másik. Én jól keresek ezzel, az emberek hogy léte meg nem mozgat igazán.
Messziről kiszúrom a hatalmas fényszórókat amik kiégetik a szememet, így eldobom a csikket és rálépek, hogy elaludjon. Megszokás, hiába nem gyújtanék ki vele semmit, azért valamiért nyugtatóbb ez a tudat. Nem sietik el a dolgot, de végül csak beérnek hozzám, viszont nem én vagyok az első aki megszólal.
- Válthatnál elektromos cigire, az nem ilyen büdös, és nem roncsol ennyit - szólal meg a faszi, szinte azonnal, ahogy kiszáll, de nem igazán méltatom válaszra azonnal, inkább csak figyelem, ahogy közelebb lép hozzám.
- Valamiben meg kell halni, nem? De tudod, ha te továbbra is ennyire lopod az időmet, nem csak a pénz egy részét veszted el, hanem az életed is. Nem lenne neked túl kedvező üzlet, nem? - vonom fel szemöldökömet, ahogy rápillantok, de végül csak legyintek, haladjunk, aludni is akarok ma még valamennyit. - Mit hoztál? - sajnos a pénz attól függ, hogy mit és kit hoz. Vannak lányok akik kelendőbbek, mint a többi, és ha tovább kell tartanom akkor nem ér annyit, mint amin már holnap túl tudok adni.
- Vöröskét, igen harcias, és csípős a nyelve. Tetszeni fog mindenkinek hidd el - na majd én azt eldöntöm, de nem ez a lényeg. Várom, hogy kinyissa a kocsi hátulját, addig én is ezt teszem a sajátommal majd felé fordulok. Tényleg igen harcias a hölgy, mert kiszedni sem tudja olyan könnyen. Figyelem a szenvedést, de a lány egyből szemet szúr nekem. Nem. Ő nem vöröske, és nem is a legokosabb ötlet volt elkapni őt, de még nem mondok semmit, kivárom mi lesz ebből. Rajta biztos nem fogok egyhamar túladni, nem mindenkinek kell egy boszi.

Vissza az elejére Go down
Brielle Maxima
pagan
ranggal rendelkezem

Brielle Maxima

➣ :
caleb mayfree Giphy

➣ hozzászólásaim száma :
6

➣ csatlakoztam :
2020. Aug. 18.

➣ arcom :
Lesley-Ann Brandt

caleb mayfree Empty
Témanyitáscaleb mayfree Empty
Pént. Nov. 20, 2020 10:38 pm

elfogadva
üdvözlünk köreinkben

Én már alig várom, hogy mi lesz közted meg a Vörös között. Amúgy meg az elektromos tényleg jobb, mint a rendes, de teljesen igazad van, valamiben meg kell halni. <3

Vissza az elejére Go down
 
caleb mayfree
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: lakosaink :: boszorkányok-
Ugrás: